Damy radę, bo jak nie my to kto?
Aby móc rozumieć ludzi, najpierw trzeba stać się jednym z nich
Spotkanie z drugim człowiekiem, często staje się okazją do kłótni.
Ze złej ziemii nie wyrosną dobre owoce... na złym świecie nie ma ludzi dobrych...
Główną przyczyną tego że ludzie sie nie dogadują jest fakt.. że w ogóle umieją mówic...
Dzieci powinny chorować tylko na zabawki.
nic tak nie niszczy czlowieka jak brak milosci
Każdy Człowiek próbuje upodobnić się do innych..
Ludzie mówia Ci nie , ty ciągla tak!
Oni znów mówia nie, a ty w sercu ciąle masz tak !
Ludzie nie czynia zła z nienawisci , lecz z bólu!
Miłosc jest piękna nawed przyjemna lecz tylko wtedy gdy jest przyjemna
Nasz świat jest światem cieni, a magii w nim za grosz
Oczy są zwierciadłem duszy, wyrazem szczęścia, radości, bólu.."