Trzeba zyc tak,aby ludzie nudzili sie po twojej smierci
A co szlachetne, zmartwychwstanie.
Całe życie jest czekaniem, niewiadomo na co, niewiadomo po co...
Jaka to ciężka praca podobać się nieciekawym ludziom.
Pojmowanie świata poprzez otaczającą nas rzeczywistość...
Życie to gra... Kto nie boi się Śmierci ten przegrywa
Bezradność - chęć bez braku możliwości.
Śmierć!!! to jedyny wspólny cel każdego człowieka który zostanie zrealizowany.