Większość mężczyzn szuka dziewicy,która byłaby jednocześnie dziwką.
Jest taka wdzięczność, kiedy chcesz dziękować... Lecz przystajesz jak gapa, bo nie widzisz komu...
Życie jest chwilą,
a chwila - złudzeniem.
Nawet w małżeństwie zawartym z rozsądku przychodzą na świat głupie dzieci
Życie jest jak róży kwiat, spada płatek po płatku, w końcu umiera.
Każdy ma dar unieśmiertelniania , wystarczy pamiętać.
Niestety nic się nie da zrobić. Statystycznie jedna śmierć przypada na jednego człowieka
Dowodem odwagi nie jest umrzeć, lecz żyć
Czas goi rany. Nie zabliźnia jednak pamięci o nich.
Zamiast czekać na dobroć innych,sami napełniajmy życie dobrocią.
To co zostało już raz wyjawione, musi pozostać zapamiętane
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.
Życie to wielka księga którą przeczytać możesz tylko raz ...