Wystarczy iskierka nadziei, a świat zacznie się zmieniać.
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Nigdy nie może być tak źle, żeby nie dało się gorzej.
Życie jest piękne gdy umie się żyć.
Trudne jest żyć na wysokim poziomie.
Panie Boże, daj mi czystość i powściągliwość... Ale jeszcze nie teraz, Boże, jeszcze nie teraz.
Wszystko już kiedyś było, wszystko już się kiedyś wydarzyło, i wszystko już zostało kiedyś opisane.
To co nas nie zabije, uczyni nas silniejszymi.
Jedni się wielcy rodzą, inni się wielcy stają, a jeszcze inni są na wielkość skazani.
Łatwo jest kochać i odchodzi się łatwo. Najtrudniej jest wybaczać.
Kiedy nie masz po co żyć - żyj na złość innym.
Gdy jesteś w piekle możesz zaufać tylko diabłu