Życie nie ma obowiązku, by dawać nam to, czego oczekujemy.
Życie jest piękne, jeśli jest dla kogo żyć.
Najlepszym przyjacielem człowieka jest jego własne sumienie.
"Nasze czyny za życia zabrzmią echem w wietrzności"
Całe życie człowieka jest parodią, każdy nowy ruch jest zaprzeczeniem poprzedniego.
Wszystko jest trudne, nim stanie się proste.
Gdyby nie ciemności nocy, nie umielibyśmy tak bardzo radować się blaskiem dnia.
Tylko ciesz się ze mną. Tak smutno samemu się cieszyć.
Śmierć nie ma granic, ni miary, ni końca.
Gdy przyjaciel odchodzi(...)
Dusza legła w zgliszczach ciała,
umysł uległ biciu serca.
Bóg wyciąga rękę do szatana, lecz szatan odwraca głowę, by nie widzieć Pana.
Codziennie uczę się żyć,
uśmiech i łzy trenuję,
sumiennie myśli studiuję,
a życia wciąż nie pojmuję.